Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Hakkımızda

Soysal Yayın Grubu olarak 2013 yılında yayın hayatımıza giriş yaptık. Günümüze kadar olan süreçte yayın sektöründe aktif olarak hizmet vermekteyiz. Her sınıf düzeyinde kaynak kitap çalışmalarımızla başladığımız yayın hayatımıza güncel Türk yazarların kitapları, çocuk kitapları ve klasikleşmiş kitapların basımı ve dağıtımı ile ilgili çalışmalarımızı da eklemiş bulunmaktayız. Bunun yanı sıra akademik düzeyde kitapların tüm baskı süreciyle ilgili çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz.

Yayın hayatımızda dört farklı marka ile çalışmalarımızı sizlere ulaştırıyoruz:

  • Mustafa Soysal Yayınları: Tüm sınıf düzeylerinde kaynak ve yardımcı kitapları yayımladığımız markamızdır.
  • Bordo Beyaz Yayınları: Tüm çocuk kitaplarımızı yayımladığımız markamızdır.
  • SMS Yayınları: Türk ve dünya klasiklerini, güncel yabancı yazarların eserlerini yayımladığımız markamızdır.
  • Nar Ağacı Yayınları: Türk yazarlarımızın eserlerini yayınladığımız markamızdır. 

 

Amacımız

Dil, insanlık tarihinin kökeninden bu yana en etkili iletişim aracıdır. Bu süreç boyunca iletişimin çeşitli yolları, kolları ve yöntemleri olmuştur. Yayıncılık da bu iletişim yollarından bir tanesidir. 

Biz de yayın hayatımızda en etkili iletişim kanalıyla sizlerin hayallerini hayallerimizle birleştirmek için yola çıktık. Yayınevi bünyemizde sizlere birçok imkân sağlayarak eserlerinizi yayın hayatına kazandırmayı hedefledik.

Bu yolda devam ederken dünya üzerinde klasik olmuş eserleri titizlikle tekrar yayına hazırlıyor basıyoruz. Yine siz okuyucularımızla buluşması gerektiğini düşündüğümüz Türk ve yabancı yazarların eserlerini yayın hayatına kazandırıyoruz.

Yayınevi olarak profesyonel anlamda sizlere destek ve yardım sağlamayı amaçladık. Eserlerinizi gerek içerik, gerek görsel, gerekse saha anlamında en iyi yerlere taşıyoruz. Eserleriniz üzerindeki çalışmaları el birliği ile şeffaflık ilkemizi göz önünde tutarak tamamlıyoruz. Bu süreçte üzerimize düşen her şeyi titizlikle yapıyor, sizleri memnun etmeyi en büyük hedefimiz olarak görüyoruz.

 

Neden Biz?

Yayınevimizin yayın çizgisi fazla kitap basmak değil, nitelikli kitapları yayımlamak ve bu nitelikli kitapları okurlara daha fazla tanıtarak satmaktır. Bu noktada doğru bir tanıtım politikası ile sosyal medya, yerel ve ulusal basında kitaplarımızın tanıtımlarını yapmaktayız. Şeffaf satış raporları ile de yazarlarımızı periyodik zamanlarda bilgilendirmekteyiz.

Bir kitabın yayın hayatına kazandırılmasındaki asıl süreç basım değil, dağıtımdır. Günümüzde ne yazık ki pek çok yayınevi dağıtımla ilgili vaatlerde bulunup bunları gerçekleştirememektedir. Bu sebeple asıl anahtarın tanıtım ve dağıtım olduğunun bilincinde olan bir yayıneviyle çalışmak son derece önemlidir.

Bizler, kitabınızın tüm baskı aşamasını titizlikle ve şeffaflıkla üstlenip baskı sonrasında da dağıtım firmaları ve internet satış siteleri aracılığıyla kitabınızı dağıtıyoruz. Bu süreçte sosyal medya ve diğer kanallar aracılığıyla da sizin ve kitabınızın tanıtımını yapıyoruz.

Baskı ve satış rakamlarını aylık raporlama yöntemiyle size ulaştırıyoruz. Buna ek olarak dilediğiniz vakitte depomuzu ziyaret edip kitaplarınızı birebir görme imkânı sunuyoruz.

Sizinle kitabınız için anlaşma sağladığımız andan itibaren dirsek temasında bulunarak tüm hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her daim ulaşabileceğiniz, dilediğiniz vakitte ziyaret edebileceğiniz bir hizmet ile sizleri, uyum içinde çalışabileceğimiz bir sürece davet ediyoruz.

Kapat