Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Editörlük

Editörlük, bir kitap fikrinin ortaya çıkmasından itibaren kitabın son aşamasına kadar tüm süreçlerini takip etme işidir. Bir fikrin kitap hâline gelmesinin ardında muhakkak bir editör vardır. Fikrin esere dönüşmesinde yazar kadar editör başarısı da gerekir.


Yazarın, yazarlık sürecinde geçirdiği tüm aşamalarda editör yanında olur. Gerekli fikir alışverişleri, eserin nasıl daha iyi bir duruma getirileceği, daha yaratıcı fikirlerin sunulması gibi yazar ve eser adına tüm olumlu adımları editör takip eder.


Soysal Yayın Grubu olarak editörlük hizmetinin ehemmiyetinin bilincinde olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Eserin bize ulaşan ham hâlinden itibaren ön okuma, düzelti aşamaları ve son okuma gibi tüm aşamalarını gerçekleştirirken yazara çeşitli önerilerde de bulunuyoruz. Kitabın akşında var olan pürüzleri, yazarla iş birliği ve fikir alışverişi içinde düzenliyoruz.


Tüm bu çalışmaların yanı sıra, gerek duyulması durumunda yayınevi bünyemizde bulunan tecrübeli yazarlarla da iletişim kurarak eserinizle ilgili fikirler almanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman ve tecrübeli editör ekibimizle çalışmaya sizleri de davet ediyoruz.

Kapat