Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Baskı Hizmeti

Günümüz yayın dünyasında yazarlarımızın karşılaştığı en büyük sorunlardan biri kitabını yayınlayacak, yazarının yanında destek olabilecek bir yayınevi bulamamasıdır. Bu sebeple pek çok yazar daha yolun başındayken yalnız kalmaktadır. Çok başarılı olabilecek yazar adayları bu sebepten dolayı pes edip, yazı yazmaktan vaz geçmektedir.

 

Yazar adaylarımızın daha yolun başındayken pes etmesini istemiyoruz. Yayın dünyasında, yazar adaylarımıza eserlerini okuyucuya sunma noktasında destek olarak, hangi eserin başarılı olup olmayacağına, kitabın basıldıktan sonra okuyucunun karar vermesini istiyoruz. Bu noktada siz sevgili yazar adaylarımıza kitaplanın basılması noktasında %50 destek oluyoruz.

 

Yazar adayımızın kitabının sayfa sayısına göre baskı maliyetinin yarısını yazarımızdan alıyor, geri kalan baskı maliyetini biz karşılıyoruz. Ayrıca kitabın yayınlanmadan önce geçmesi gereken redaksiyon, dizgi, kapak vs. gibi işlemleri yazarımızın onayı doğrultusunda gerçekleştiriyor, bir kitabın basılmasında gerekli olan resmi prosedürleri gerçekleştiriyoruz.

 

Günümüzde maalesef depolama maliyeti açısından yeni basılan kitapların fiziki kitapevlerinde görünmesi mümkün olmuyor. Biz bu noktada bir dağıtım firması ile çalışarak, yazar adayımızın kitabının tüm internet satış sitelerinde satılmasını sağlıyoruz. Ayrıca yazar adaylarımız diledikleri zaman depomuzu ziyaret ederek kitaplarını görebilmektedirler.

 

Yazar adayımızın kitabı dağıtıma gittikten sonra ilk bir yıl içerisinde 500 ve daha fazla satış yapması durumunda sonraki baskı masraflarını tamamen biz karşılıyoruz. İlk 500 adedin satışında yazarımız bizden vergiler çıktıktan sonra kitabın üst fiyatı üzerinden %50 telif ödemesine hak kazanıyor ve telif ödemesini 6 aylık dönemlerle yapıyoruz. 500 adet satışı geçtikten sonra yazarımızla normal telif anlaşması yaparak kendisine %10 telif ödüyoruz. Ayrıca yazarımız bizden dilediği zaman %50 indirim tutarı ile dilediği kadar kitap alabilmektedir.

Kapat