Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Barbara DAVİS

Ben güneyde büyümüş bir Jersey kızıyım, şimdi New York England’da yaşıyor ve yazıyorum. Kafam karışık mı? Sürekli. Mutlu muyum? Deli gibi hem de!
Kuyumculuk sektöründe yönetici olarak on beş yıl topuklu ayakkabı giyip evrak çantası taşıdıktan sonra, biraz huzur için kadın kurgu yazarı olma hayalimin peşinden gitmeye karar verdim. Ne yolculuktu ama! Altı kitap yazmış olmama rağmen hâlâ kendimi çimdikliyorum ve yazmaya, bu yolculuğa başladığım günkü kadar âşığım. Belki de mucizelere, mutlu sonlara ve yeni başlangıçlara inandığım içindir. Tanrı biliyor ya ben de payıma düşeni aldım. En iyi arkadaşım ve ruh eşim Tom ile evli olduğum için çok
şanslıyım; kendisi kitaplarımdaki kahramanlarım için çıtayı oldukça yükseğe çıkardı. Ayrıca Simon adında, yirmi yaşında, acınacak derecede şımarık ve teslim tarihlerimi umursamayan sevimli kızıl bir kedimiz var. Hikâyeler uydurmadığım zamanlarda beni kitap okurken, yemek pişirirken, kolej futbolu izlerken (Bastır Gators!) ya da Facebook’ta The Sunshine Page’de biraz güneş ışığı yayarken bulabilirsiniz.

Barbara DAVİS - Yazarın kitapları

Kapat